úterý 8. září 2015

výpravy do neznáma......mezi svačinou a obědem.
Dojít vyzvednout objednanou knihu do 650 metrů vzdáleného knihkupectví je pro naši bandu za určitých podmínek dobrodružná výprava na celé dopoledne!

K tomu přestávky na odpočinek, na prohlédnutí výloh, když si "někdo někomu" ublinkne v nosítku do výstřihu, když se někomu jinému rozváže tkanička a i trojnásobné čekání na přechodu na zelenou, protože dvě Lola prosnila.

Musím se těmhle výpravám smát, jsou kouzelné. A rozesmíváme i kolemjdoucí. Ale hlavně, že jsme vyvenčili i Pandu. Dvě mouchy jednou ranou. Vlastně tři. 
 

11 komentářů:

 1. :-) bezva článek. ... a jak zvládáte oblékání a celkově vychystávání celé bandy na "výlet"? romana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jde docela hladce, už na to mám systém, ale zatím se mi ho ani jedno z dětí nesnaží sabotovat :-D T.

   Vymazat
 2. krasne fotky a ciapocka "small but loud" je skvela :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu jsem kupovala ještě v těhotenství, taky mi přišla srandovní, ale on ten můj bobánek nakonec vůbec hlučný není. :) T.

   Vymazat
 3. Jo jo, to mi připomíná naše výpravy do večerky na druhém konci ulice, když byly děti menší. Malá v šátku, velký na odrážedle, prozkoumat každý kámen, natrhat kytičky, zaskákat si v kalužích, obligátní zastávka v telefonní budce, odkud bylo třeba "zavolat" tátovi, babičkám, kamarádům...
  Teď už chodíme ven s kolem a malá s kočárkem a jsou to zas zastávky na přebalení, kojení, krmení z lahvičky, výměnu čepičky, skládání a zvedání stříšky...
  Podařilo se mi přeprogramovat hlavu na to jejich tempo a už si to moc užívám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo ta poslední věta je výstižná! :) Už s Lolinkou jsem se to postupně naučila. Nikam nespěchat a taky si všechny ty zajímavosti kolem užívat. :) T.

   Vymazat
  2. Je vtipné pozorovat ten rozdíl v přístupu, když jdeme na procházku všichni čtyři. Děti zkoumají svět, já si užívám, že konečně nic nemusím, a manžel z toho má pomalu tik v oku :D

   Vymazat
 4. Moc jsem se u vašeho článku a fotek pobavila. Líbí se mi, že nespěcháte a vycházku s dětmi si užíváte.:)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky, koukám co to má Lola za zateplené botky? Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou z F&F, kupované narychlo - nečekala jsem tak rychlé ochlazení a čekám na předobjednávku zimních Bobuxů... Ale nejsou úplně zateplené, ten kožíšek nahoře je spíš na ozdobu, uvnitř jsou spíš středně teplé, bez kožíšku. T.

   Vymazat