neděle 6. září 2015

pojďte si s námi zacvičit do Stromovky!
Kdo mě sleduje na facebooku, tak ví, že jsem brzy po skončení šestinedělí začala cvičit - po dvou dětech už se mi to zdá docela akutní.
Mám štěstí, že můj bezvadný mnohaletý kamarád Richard je zkušený osobní trenér.
A mám ještě větší štěstí, že je tátou ročního caparta, takže moc dobře chápe, že udržovat si na mateřské postavu není vůbec žádná sranda.
Chodíme tedy cvičit do Stromovky i s dětmi. A protože nám to pěkně jde, rozhodli jsme se ke cvičení pozvat víc maminek a jejich dětí!
Nejdřív bych vám ráda řekla něco málo o Richardovi, abyste věděli, že to není žádný béčko. Byl totiž dlouhodobým tréningovým partnerem olympijského vítěze Romana Šebrleho, takže podle toho taky čekejte pořádné zapocení, ale zároveň výsledky! Je taky několikanásobným mistrem ČR v běhu na 800 m, trenér mládeže v FK Dukla Praha a vede atletické tréningy moderních pětibojařů. Ještě víc informací o něm si můžete přečíst na jeho facebookových stránkách Cool trenér
Co tam nevyčtete je, že je moc fajn, je s ním děsná sranda, má rád děti a jako táta má i pochopení pro jejich rozmary v průběhu cvičení. :)
TAKŽE POZOR!
Jste z Prahy a chtěli byste si s námi přijít zacvičit?
Mám tu pro vás dva termíny, kdy bude cvičení zdarma (poté bude za 150,-), nicméně maximální počet maminek je 8 (aby se každé Richard skutečně stíhal věnovat), takže pokud si to chcete s námi zdarma vyzkoušet, hlaste se rychle! :)

1. hodina je v pondělí 14.9. v 10:00 - pondělní tréningy budou víc posilovací, budeme na jednom místě, cvičit a pobíhat kolem dokola. Je to tedy prima pro mamky s dětmi, které se (jako Lola) do cvičení rády zapojí nebo si třeba budou hrát s ostatními dětmi - pokud bude o tohle cvičení zájem a bude se skutečně scházet více dětí, zajistíme i někoho, kdo na ně bude dohlížet, pokud se zrovna nebudou chtít do cvičení zapojit.

2. hodina bude ve středu 16.9. v 10:00 - středeční tréningy budou spíš běžecké se zastávkami na cvičení - jsou tedy prima třeba pro mamky s miminky (nebo i většími dětmi) v kočárcích, která např. vyžadují pohyb k tomu, aby spala, nebo je to prostě v kočárku baví, případně pokud prostě víte, že by je cvičení na místě nebavilo.

Oba tréningy budou ve Stromovce (přesné místo setkání vám napíšeme do emailu), budou trvat cca 1 hodinu a budou na ně pak navazovat pravidelné tréningy každý týden - na každou hodinu se budete hlásit zvlášť, není žádná povinnost odcvičit celý semestr, nicméně výsledků samozřejmě dosáhneme nejlíp s pravidelností. 

(PS: přijít cvičit můžete samozřejmě i bez dětí, pokud vám to víc vyhovuje - a pokud naopak cvičit i s dětmi chcete, ale jste spíš sólista a hledáte osobního trenéra - ozvěte se Richardovi a domluvte si klidně soukromý tréning jen pro sebe a své děti!)Pokud se chcete přihlásit na zkušební hodinu zdarma (pondělní nebo středeční termín), pište prosím závazné přihlášky na svoboda.richardd@seznam.cz . A my tři (já, Lola i Alan) se na vás budeme těšit!

8 komentářů:

 1. Škoda, že nejsme z Prahy...
  Ale všem odvážným maminkám držíme pěsti. :-)
  Pavlína a Matýsek

  OdpovědětVymazat
 2. tak to je pecka!!!! a škoda, že nejste z Plzně :(

  OdpovědětVymazat
 3. Když mi přestanou holky vyspávat, tak se pak taky přidám ;) zatim to teda nestíháme :D ale je to super nápad!

  OdpovědětVymazat
 4. Super nápad! Ráda se s Robikem přidám jestli bude místo. Těšíme se!
  Andrea

  OdpovědětVymazat