sobota 19. září 2015

miminko / 3 měsíce


Ve čtvrtek byly Alánkovi 3 měsíce. 
Když se mě doktor na prohlídce zeptal, co všechno už umí, začala jsem se smát a řekla jsem, že nic.

Což je mi zpětně líto, protože to vůbec není pravda. Jen člověk ty drobné pokroky u druhého dítěte tolik neprožívá, jako s tím prvním.
Alánek se celé dny usmívá - většinou nechápu na co, ale často se usmívá i na mě, předevčírem se taky poprvé nahlas zasmál - to když jsme večer konečně pochopili, že se mu nechce ještě spát, a vyndali ho z hacky zpátky mezi nás. Když mu dám do ruky chrastítko, tak ho občas i žužlá, ale sám si ho ještě ode mě nevezme. Koníky pase, jen když se mu chce a pořád něco legračně povídá. Prakticky vůbec nepláče, jen na mě občas békne, když mi uniknou první signály hladu. Je to moc hodný a sladký chlapeček.
Jo a už skoro 2 týdny vstává jen 1x za noc a to mezi 4-6h ráno. Definitivně pak vstane většinou až kolem 8h. Což je prostě luxus.
(za chvíli by mohl dohnat Lolu a chrnět s ní do půl 10 :-D )

5 komentářů:

 1. Kouzelné!! A jak ho Lolinka hladí zase po hlavičce :-)

  OdpovědětVymazat
 2. no pane jo, to je úplně ideální miminko :) Tak jen tak dál.... těším se, až kluky seznámíme, třeba si od toho vašeho ten náš vezme příklad :) Al.

  OdpovědětVymazat
 3. To je ale "luxusní" a hodné miminko, gratuluji.

  OdpovědětVymazat
 4. Prosim me by zajimalo,kde se daji poridit ty valce,kterymi mate ohranicenou hraci deku s hrazdickou (aby se A. Nedokutalel:). Dekuji!marta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přímo hrací deka, Alánek ji má po Lolince, je to tato: http://hraci-podlozky.heureka.cz/ludi-hraci-deka-ohradka-s-hrazdou-sova/

   Ale teda upřímně, ta kvalita je dost hrozná... Jestli se teda něco nezměnilo ve výrobě, my už ji máme doma 2,5 roku. Hračky na ní jsou dost hrozně ušité a po jednom vyprání úplně vybledla... :/ No nechali jsme si ji tenkrát jen proto, že žádná jiná nemá ty nafukovací mantinely kolem a přijde mi to tak prima pro nejmenší cvrčky, takže jsme ji pak schovali ještě pro druhé miminko. T.

   Vymazat