úterý 29. září 2015

do knihovničky / D.O.M.E.K.


Už jste o ní slyšeli? Je to skvělá kniha pro starší, zvídavé děti. Nebo taky pro dospělé. Já jsem si ji koupila zatím hlavně pro sebe!

"KNÍŽKA D.O.M.E.K. JE PRŮVODCEM PO 35 SOUČASNÝCH DOMECH Z CELÉHO SVĚTA. DOMY V KNÍŽCE ZOBRAZENÉ SLOUŽÍ RŮZNÝM ÚČELŮM: V NĚKTERÝCH MŮŽETE BYDLET, V NĚKTERÝCH JEN PŘESPAT, V NĚKTERÝCH SE PRACUJE A V NĚKTERÝCH PIJE ČAJ. DOZVÍTE SE, KDE TEN KTERÝ DŮM STOJÍ, PROČ BYL VYMYŠLENÝ A POSTAVENÝ TAK, JAK BYL, A KTEŘÍ ARCHITEKTI HO NAVRHLI. VŠECHNO V KNÍŽCE JE KRESLENÉ. A KROMĚ DOMŮ V NÍ UVIDÍTE TAKÉ SPOUSTU ZVÍŘAT, LIDÍ, UFONŮ A PŘÍŠEREK A PROCESTUJETE SKORO CELÝ SVĚT. KNÍŽKA D.O.M.E.K. JE URČENÁ DĚTEM, JEJICH RODIČŮM A PRARODIČŮM, KAMARÁDŮM A KAMARÁDKÁM. NAPSALI A NAKRESLILI JI ILUSTRÁTOŘI A GRAFICI ALEKSANDRA A DANIEL MIZIELINSKI."

MOC doporučuju! Jestli máte zatím příliš malé děti, tak klidně pro sebe! Dozvíte se věci, o kterých jste zaručeně ještě neslyšeli!

5 komentářů:

 1. Tedy, to vypadá docela dost zajímavě!! Na tuhle knihu jsem ještě nenarazila, díky za tip!! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Máme doma, a i když je Elí teprve 3,5 tak si listujeme a prohlížíme a vysvětlujeme...je skvělá!

  OdpovědětVymazat
 3. Ta je super :-) To je presne pro me. A pro me vytvarne tvoreni s pubertaky. :-) Dik za tip. Marketa

  OdpovědětVymazat
 4. Ano, taky mam na seznamu spolu s To je Londyn a My name is Karamel. A taky uvazuju o zde zminovane The countryside game. Vanoce tu budou coby dup :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jé, ta je bezvadná. Tu musím mít! J.

  OdpovědětVymazat