čtvrtek 6. srpna 2015

miminko / newborn focení


Na fotky z Alánkova newborn focení jsme si museli vzhledem k prázdninovému módu sice chvilku počkat, ale to vůbec neva - o to víc jsem se těšila! 
Takže tady jsou.Jsem z nich nadšená!
O to víc, že se mi newborn fotky z většiny ateliérů moc nelíbí... Když ale přišla nabídka nechat si dvoutýdenního Alánka nafotit v přírodě - nešlo odolat! Venkovní newborn focení doporučuji všem miminkům narozeným do tepla, je to vážně paráda - přirozené světlo je na fotkách úžasné a celkově je focení miminek v přírodě krásné.

Takže tady jsou na fotkách Alánkovi pouhé 2 týdny!!

A dnes - dnes jsem konečně dostala tenhle balíček...
Fotokniha je prostě boží, mám z ní ohromnou radost. Je to krásná památka, musím něco podobného vyrobit i Lolince.

Celé focení byl pro mě i Lolu super zážitek (Alánkovi to bylo jedno :-D). 
Chcete vidět, jak takové fotky vznikají? Sama jsem totiž při focení udělala pár "zákulisních" fotek:


Hned při setkání jsem fotografkám tvrdila, že si nejsem jistá, jestli bude Lola při sourozeneckém focení spolupracovat, a ta opice tam pak vystřihla takovéhle modelkovské pózy!
Milada je totiž děsně sympatická fotografka, která to s dětmi umí, takže si Lolu hned získala.

A já mockrát Miladě a celému Ateliéru Mona děkuji, nejen za prima dopoledne, ale hlavně za opravdu nádhernou vzpomínku pro Alánka!


***
Dočetli jste až sem? Prima, tak tu mám pro vás jedno malé překvápko - pokud se vám fotky od Milady Koutníkové z Ateliéru Mona zalíbily a chtěli byste si taky nechat nějaké nafotit, můžete použít tento voucher na slevu 1000,- na portrétní focení.


21 komentářů:

 1. Sice už jsem ty částečně viděla, ale stejně musím znovu sdělit, že jsou úžasné!!

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní! :-) A to jsem dosud byla vůči newborn focení celkem rezervovaná.
  Každopádně, ty sourozenecké fotky jsou kouzelné a fotografka musí být machr, když se jí podařilo Lolu tak nadchnout, vypadá tam úžasně přirozeně :-)
  Jste krásná trojka :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem ráda že nejsem jediná komu se newborn většinou nelíbí :-)))

  OdpovědětVymazat
 4. Musím se přidat do řady, newborn fotky se mi nikdy nelíbily, ale tyhle jsou fakt moc pěkné. Hlavně ta první a ty sourozenecké se mi fakt moc líbí :) Al.

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné, přirozené, vkusné! Zkrátka super! Hezký den přeji! Svatava

  OdpovědětVymazat
 6. Opravdu krásná vzpomínka, úplně lituju, že něco takového už nikdy mít nebudu, ale ty máš celkově dobrý vkus na fotky.

  OdpovědětVymazat
 7. Moc hezké. Trošku mě mrzí, že ač tři děti, něco takového nemáme....

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherný! V těch pletených kaťatech nejlepšejší! Úplně vidím tebe s manželem ve zmenšený podobě - Lolinka celej táta a Alánek ty:).

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné fotky a fotokniha je výborný nápad. Škoda, že něco takového nemají naše vnoučátka. Máme ale kalendář na letošní rok s vnoučkem, dostali jsme ho prarodiče i praprarodiče k vánocům.

  OdpovědětVymazat
 10. Vkusné fotky, moc vám to všem sluší.

  OdpovědětVymazat
 11. Božíííííííííí!!!!!!! A vypadáte jak holčička, Terez - fakt jsou to Vaše děti, a ne sourozenci??? :-)
  Já s naší malou též podnikla ve 14 dnech věku focení, ale bohužel byla totálně nespavé miminko, takže pozy, do jakých se většinou děti aranžují nehrozily - ale s kamarádkou, která nás fotila, jsme se výborně nasmály, to zase jo :-)
  Hezký večer!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! :) Jsem si jistá, že jsou moji, jejich příchody na svět mám v živé paměti! :-D :-D
   Alan taky není tak úplně spavec, ale fotografky s ním měli hoooodně trpělivosti. :)
   T.

   Vymazat
 12. Krásné fotky, ale musim přiznat, že fotky přímo od Vás se mi líbí více:-))))

  OdpovědětVymazat
 13. Byla jsem objednána do Mona ateliéru na venkovní focení s Elou, ale bohužel jsem to musela ze zdravotních důvodů zrušit. Krásný přirozený fotky. Říkala jsem si, že jejich služeb ještě určitě v budoucnu využiju a ty. jsi mi to jen potvrdila.

  OdpovědětVymazat
 14. Fotky jsou krásné, Alánek je tak maličký :) Co se týče focení, také nemám ráda klasické ateliérky, a proto jsme i naše první focení s Klárou absolvovali venku, to je bezkonkurenční. Snad nám i v září ještě počasí vyjde a dáme newborn focení někde v parku.

  OdpovědětVymazat
 15. Lolinka při focení opravdu pózuje a nechává se fotit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jí od narození hodně fotím, skoro každý den, je na to zvyklá, takže mně pózuje ráda (dokonce teď občas těžce nese, když fotím Alánka bez ní, tak to musím hodně střídat :), ale cizími lidmi se často nechce nechat fotit. Jsem ráda, že u Alánkova focení udělala výjimku. :) T.

   Vymazat
 16. jsou krásné! ač to bude znít možná hloupě, tak mým tajným přáním bylo, aby se alespoň do třetice, naše maličké narodilo v létě, leč i tentokrát to bude zimní děťátko:)

  OdpovědětVymazat
 17. Krásné fotky! A ta fotokniha! A to balení <3

  OdpovědětVymazat