pátek 21. srpna 2015

inspirační / proměna skříně v dětském pokoji


Projekt na proměnu dětské skříně jsem vytvořila ve spolupráci s tiskárnou Pixers.
Tak kdybyste třeba nevěděli, co o víkendu - zkrášlete dětem pokoj! :)

Bílá Ikea skříň + na míru tištěné a řezané tapetky z Pixers + knopky od Plácačky + papírové krabice s chevron vzorem (na skladování sezónních věcí) = pohádková skříň do dětského pokoje!

Z obří nabídky vzorů jsem si vybrala tenhle lesní, protože se nám barevně i motivem hodí k obrázkům lesních zvířat, které už děti v pokojíčku mají.


Pustila jsem se do práce, když Lola odpoledne usnula, s cílem mít hotovo, než se vzbudí, aby měla překvápko!:)
Nakonec jsem měla ještě tak hodinku k dobru, protože mi to šlo pěkně od ruky - tapetky se dobře lepily a i když se mi to párkrát tak úplně nepovedlo, vůbec to nevadilo, protože se dají opětovně slepovat a zase nalepovat.

Překvápko se povedlo a Lola měla vážně radost!

No a já samozřejmě taky. ;)


9 komentářů:

 1. Ach krasne😉. Moc se mi libi vas styl Terezo. Obdivuju vasi kreativitu a diky za sdileni mezi ostatni. Zviratka vyuzijeme do noveho pokojicku a super napad jak ozivit skrin, Silvia

  OdpovědětVymazat
 2. Krásně se tím oživila. Moc pěkné.

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasný nápad! Vypadá to parádně.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to moc krásné a nedá mi to, abych se nezeptala. Podle jejich stránek jedna ta nálepka stojí skoro 500? Nebo se špatně dívám?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Záleží, jakou si zvolíte velikost - upřímně úplně přesně nevím, na kolik jedna vyšla (dělala jsem to jako projekt pro Pixers), ale bylo myslím kolem 250,- za velikost 30x40 cm. Tereza

   Vymazat
 5. Ta skříň je suprová, jaký typ z té Ikeii to je prosím Díky.

  OdpovědětVymazat