čtvrtek 30. července 2015

miminko / 6 týdnůVčera jsme úspěšně ukončili šestinedělí. Jedna malá etapa je za náma.


Nějak to focení dostalo nový grády, když jsou modelové dva.

Uvažuju, že si na blogu zavedu novou pravidelnou foto-rubriku. Abych pořád nemusela vymýšlet důvody, jak se pochlubit, že se mi zrovna povedly fotky.
:)

8 komentářů:

 1. Krásný fotečky!! Ty ani nepotřebují další slova... Takže foto rubrice fandím :))) Peťa (predpikolou.blogspot.cz)

  OdpovědětVymazat
 2. já se na tvoje fotky vždy ráda podívám, takže jsem pro :) Máš je totiž fakt krásné....fotky i děti :) Al.

  OdpovědětVymazat
 3. Můžu se zeptat, čím fotíš a v jakém programu upravuješ fotky? :-) Děkuji. J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotím zrcadlovkou Canon a upravuju ve Photoshopu, ve kterém se úpravy fotek už několik let postupně učím :) Tereza

   Vymazat
 4. Gratuluju k překonání krásného, ale náročného období. Alan vypadá jako velice pohodové miminko. Pozoruješ nějaké zásadní rozdíly v "povaze", chování oproti Lole? Nevím tedy, jaké miminko byla Lola, ale jak už jsme se spolu bavily, náročný porod s sebou nese následky i na chování dětí, tak se ptám, jestli s lepším porodem Alánka, je situace jiná ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou od narození úplně jiní - ale u nás teda spíš naopak, Lola byla po těžkém porodu totálně pohodové mimino, tvrdě spávala (to má doteď), byla děsně hodná, klidná, málokdy plakala.
   Alánek (ač po pohodovém porodu) je trochu komplikovanější, spí jak na trní, takže když spí, tak kolem něj ani nedejchám, kolikrát ho uspávám i 2 hodiny, často poplakává (asi bříško), málokdy je bdělý v klidu, v noci vstává častěji, než vstávala Lola, a po krmení kolikrát nemůže usnout, je trochu nervóza...

   JENŽE - u toho druhátka to člověk ani zdaleka tak neprožívá a neřeší... Pořád na něho koukám a říkám si, jak to zase rychle uteče a budu vzpomínat, jak jsem v noci vstávala k miminečku... Takže se cítím skutečně spokojená s tím, jak to všechno je a probíhá a užívám si to. Je to s ním trochu těžší, ale to neva, nejsem na to přece sama a prostě ho beru takového, jaký je. :)

   Šestinedělí mi popravdě tentokrát ani nijak zvlášť náročné nepřišlo. Ale určitě je to hodně díky Lole, která všechno velmi usnadnila :) T.

   Vymazat
 5. Jsou to opravdu překrásné děti!
  A já už na první fotce v Alánkovi vidím Lolončinu podobu - v očích, neumím to přesně popsat, ale ty Alánkovy oči dělají Lolinčin obličej:-))
  Ať je vám pospolu hezky!
  Magda

  OdpovědětVymazat