středa 22. července 2015

do knihovničky / J'habille les pandas


Lola rozhodla, že Konstantin - byť je očividně přetaženej - spát nepůjde! :)

Moje ségra vozí Lole z Francie vždycky ultra zábavný věci.
Teď se navíc svezla na vlně naší pandománie. :)


Lolu sice do češtiny přeložené instrukce (v procesu) moc nezajímají, nicméně i přesto pandám oblečky krásně ladí do barev (za což si beru kredit já! :).

Je to jedna z her, která ji bezvadně zabaví, když krmím Alánka. (díky, ségra!)

Kniha se sice v Čechách asi sehnat nedá, ale jelikož je tu u mě na blogu těch milovníků pand víc, přidávám odkazy na místa, kde se dají objednat ze zahraničí:

8 komentářů:

 1. Super! My mezi ty pandí milovníky patříme a navíc se blíží druhé narozeniny ;-) Moc děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že se tyhle věci nedají sehnat nějak normálně v Čechách... Aspoň že to jde přes Bookdepository, ale ta cena je tam tak o třetinu vyšší... :/ Nicméně to i tak stojí za to, každý milovník pand bude nadšen!

   Vymazat
  2. Tak mně teď do Francie odjela kamarádka, tak jí zkusím instruovat, kdyby to tam náhodou někde potkala ;-) Třeba se poštěstí! Ale je to fakt škoda, že to tady u nás nejde sehnat :-/

   Vymazat
  3. Myslím, že se to tam sežene úplně běžně v nějakém větším knihkupectví. A ta knížka je lehounká, takže to ani nebude zátěž při cestě zpátky :)

   Vymazat
 2. Jé, to se mi moc líbí, jednoduché instrukce (ještě, že jsi je přeložila), pro dvouleťáka úplně ideál. Škoda, že žádní známí momentálně necestují, protože na bookdepository je teď cena opravdu příliš, knížka se mi fakt moc líbí.

  OdpovědětVymazat
 3. Knížka vypadá úžasně! Těším se, jestli přibudou časem další tipy jak zabavit starší dítě během kojení. To je popravdě jedna z mých velkých obav k novému přírůstku do rodiny za pár měsíců..

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle mi připomíná jak dřív jsem na dovolenych koukala na veci pro sebe, partnera nebo dárky kamarádům a co se v rodině objevili děti, tak moje oči míri úplne jinam:-)
  PS: pokud Vás nezaujala Panda Paula, tak synovci jsem minulý týden kupovala k 2. narozeninám v Levných knihách Pandu na cestách za 39,-, tak můžete mrknout;-)

  OdpovědětVymazat