středa 3. června 2015

reportáž / Bepanthen Babyshower piknik



Začátkem května mi přišla pozvánka na Babyshower piknik pořádaný společností Bepanthen.
Babyshowers u nás v Čechách nemají žádnou tradici, takže ani já jsem přirozeně nikdy na žádné nebyla. O to víc jsem se těšila na konec května!

A vlastně mi přijde škoda, že se u nás podobné akce pro těhulky nepořádají. Byl to takový poslední opravdu parádní relax před porodem! Neskutečně mi to prospělo, krásně jsem si odpočinula v příjemné společnosti dalších těhotných žen (mezi nimiž bylo i pár blogerek).

Takže ještě jednou děkuji Lence a celému týmu Bepanthen za pozvání!

A pro vás malá reportáž z tohoto parádního odpoledne - fotky jsem dnes dostala emailem (nefotila jsem je já), sama jsem toho nafotila jen pár - a to jste mohli vidět už v neděli u mě na FB.
































velké díky:


6 komentářů:

 1. Pro mě uspořádaly babyshower moje kamarádky v podobném stylu (pinkik, výzdoba, dárečky) a bylo to moc fajn. Necvičily jsme tedy jógu ale s manželem plnili různé "rodičovské" úkoly, pořádali soutěž odhadu velikosti miminka atd. Pak jsme poslaly muže pryč a měli babinec (pokec, líčení, prostě to co holky vědí, že mě baví). Byl to pak na dlooouhou dobu krásný den, kdy jsem mohla úplně vypnout a někdo se mi věnoval :) Jsem pro - tuhle věc šířit dál ve svém okolí. Jitka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím naprosto souhlasím. Je to vážně prima tradice, třeba se tady časem uchytí.
   Pro mě to bylo po opravdu dlouhé době odpoledne, které jsem měla jen pro sebe :) T.

   Vymazat
 2. juu, to musela být skvělá akce ;) taky jsme něco podobného chystali, ale nějak se to nestihlo zrealizovat :D

  OdpovědětVymazat
 3. To je hezké, že takovou akci Bepanthen pořádá. Jelikož jsem nějakou dobu žila v Americe, na několika baby showers jsem byla. Sama bych se z pověrčivosti bála něco takového před porodem pořádat, ale rozhodně to ostatním schvaluju! Včetně dárkového seznamu, jaký se už u nás ujal před svatbou. Kamarádi se tak můžou třeba složit na nějakou pěknou věc, kterou by si nastávající maminka sama nekoupila. A tahle akce navíc vypadala jako pěkný relax.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně o tom jsme se přímo na té akci bavily s Katkou z mama-live, že se pravděpodobně právě kvůli rozšířené pověrčivosti kolem těhotenství těžko v Čechách nějaké babyshowers můžou uchytit. Což je škoda, i kvůli té výbavičce - alespoň by každý mamince dal třeba něco buď opravdu užitečného, nebo jak říkáš by se složilo na něco většího - takhle u nás každý nosí plno zbytečností po porodu, protože maminka už všechno potřebné má.
   A relax to byl teda bezvadnej :)

   Vymazat