čtvrtek 11. června 2015

Lolinčina cestovatelská inspiraceLola je velká cestovatelka.
Ještě před svými 2. narozeninami stihla strávit spolu s námi 3 týdny v Portugalsku, taky jsme byli na skok ve Vídni omrknout živé pandy a ještě poměrně nedávno jsme si zalétli na pár dní do Říma.

Teď se sice vzhledem k brzy očekávanému přírůstku do naší rodiny chvilku do zahraničí nepodíváme, ale výlety po Čechách a letní víkendy u babičky nás určitě zase brzy čekají.

Lolinka už si svoje vlastní důležitosti umí zabalit sama, už dlouho má k tomu doma svůj vlastní batůžek.
S Mr. Happy jsme se ale rozhodli, že už je dostatečně velká slečna na to, aby dostala svoje první opravdové zavazadlo.

Po dlouhém hledání jsem se nakonec rozhodla pro vychytaný kufřík Trunki - nejen proto, že nám kraví vzor pasuje do setu s batůžkem, ale hlavně z toho důvodu, že má jako jediný mnoho funkcí - může se totiž používat i jako odrážedlo, nebo na něm můžete dítě táhnout sami, pokud už je třeba unavené, nosnost má 50 kg a obsah 18l.
Navíc má rozměr použitelný jako kabinové zavazadlo do letadla, což se nám bude zase od příštího roku moc hodit.

Lola má z něj ohromnou radost, takže jsem se rozhodla nafotit pro vás Lolinčinu cestovatelskou inspiraci. Fotek v ní najdete trochu víc, protože mě tohle focení vážně moc bavilo a Lola byla se svými cestovatelskými proprietami úžasná paní důležitá.
naše zavazadla a také nějaká další, která mě při hledání zaujala a mohla by se vám také líbit:


Monza

Trunki

Trunki

Bobble Art

Dushi

Elodie Details

Pink Lining

Skip Hop

Rexinter

14 komentářů:

 1. Kufřík máme taky a je opravdu super, na letišti se nám vždy osvědčil. Hlavně jako přeprava na hračky a dětské poklady :-) Vaše fotky jsou super! Lola je už velká slečna. Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko, moc díky! :) To focení byla fakt hrozná sranda, Lola už je vážně slečna (teda skoro - bez plenek se ještě neobejdem :-D ) a děsně na fotky pózuje :)
   A kufřík si zamilovala taky hned, teď ho zatím využijem hlavně na cestování k babičce, ale do letadla bude úplně skvělej!

   Vymazat
 2. Taky máme a všude jej doporučuji. Veru s ním cestovala už mockrát. Na letišti perfektní - posadím a jede a nikam neuteče. Teď budeme kupovat i pro druhou. Často létáne a nemohu si jej vynachválit.
  Jen naše není patová modelka aby jej tak pěně zpropagovala😀

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to vážně výborný nápad, takovýhle kufřík. Taky se těším, až ho zase otestujeme i při letu - příští rok už zase rozhodně plánujeme vyrazit s oběma dětmi :) Tak jsem ráda, že se osvědčil i při letu.
   No a Lola je prostě modelínka, ráda se fotí, to jdou pak takové inspirace úplně samy :-D

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Skip Hop má vůbec pěkné batůžky, ale liška je nejhezčí :)

   Vymazat
 4. Funguje to! Právě jsem ho objednala :-) V sobotu odlétáme :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě budete moc spokojení! Jsem ráda, že jsme vás s Lolinkou inspirovaly. :)

   Vymazat
 5. Odpovědi
  1. Že jo! :)
   Doufám, že jste si užili (nebo ještě užíváte?) Paříž!!! Závidim :) My se tam chystáme příští jaro pravděpodobně. Teda já už tam byla mockrát, ale s dětma to bude porpvé.

   Vymazat
 6. A odkud je prosím ten slaměný klobouk? Vypadá skvěle... Pátrám po nějakém obdobném pro svou dcerku, ale má zatím malou hlavičku (1,5 roku), takže nemůžu nic v její velikosti sehnat, a když už něco je, tak se mi to zase nelíbí... a kufřík je taky parádní! Děkuju!

  Lucie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucko, slamák je z h&m, ale taky jsem ho horko těžko sháněla, letos je to děs... Dnes jsem zrovna lítala po obchodech a v H&M už je neměli, ale viděla jsem podobné v Nextu.

   Vymazat
 7. Krásné! Taky plánujeme pořídit pro 1,5 letého, hlavně na cestu do USA, kde máme dva přestupy. Můžu se ještě zeptat odkud máte ty zvířátka, jsou super. Děkuji

  OdpovědětVymazat