středa 20. května 2015

malé velké přípravy X. / koutek na spaní


Hotovo, nastrojeno, připraveno.
Vložte miminko.
:)


látkové košíky od Jane at Home

polštářek (mráček) a girlanda od Sew4Home
Lolinka stále má a ještě nějakou dobu bude mít svoje místečko na druhé straně naší postele - inspirační článek k malé ložnici pro čtyři jsem už psala - KLIK.

24 komentářů:

 1. Krásný koutek, polštář mrak je božskej ;) A králíček nejlepší ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! :) Ty mráčky mají sice už asi všichni, ale stejně jsem neodolala :-D

   Vymazat
 2. Přijde mi to trošku smutné pro malé miminko.... I když jsem někde četla, že miminko vnímá na začátku především kontrasty, jako je třeba černá-bílá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to otázka vkusu, miminka kolem sebe barvy určitě nepotřebují a nám to doma víc sedí takto, smutné nám to nepřijde - ale chápu, že to tak může přijít člověku, který má třeba naopak rád hodně barev :)

   Vymazat
 3. Koutek je moc pěkný :)
  Ale přiznám se, že sama bych do kombinace s černou nešla (ale to bych nešla ani u nás dospělých). U syna jsem pro koutek zvolila modro bílou kombinaci (a tu má i teď ve vlastním pokojíčku).

  Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Modrobílá je taky moc fajn! :) Každý si to musíme zařídit tak, abychom se v tom sami cítili dobře. Já mám k té černobílé ještě i na střídačku různé šedé doplňky, máme tenhle styl nejradši.

   Vymazat
 4. Mně se černobílá moc líbí, vzhledem k tomu, že pohlaví našeho druhého je překvapením, bych klidně do této kombinace šla. Můj muž by asi protestoval, neprošla mi ani šedá do pokojíčku na zeď :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To obdivuju - to překvapení! Já bych to nezvládla. I když jsem nad tím chvíli přemýšlela, tak prostě ve chvíli, kdy doktorka řekla, že už asi ví pohlaví jestli ho chceme vědět taky, bych prostě se svou povahou v životě nemohla říct ne. Ale musí to pak být opravdu krásné, dozvědět se to až ve chvíli narození.

   Já a Mr. Happy máme (naštěstí) v těchto věcech hodně podobný vkus, takže co se týče vybavení domácnosti, designu a takových těch detailů, tak se málokdy neshodneme. Jinak bysme se asi sežrali, jsme v tomhle oba dost svérázní :-D

   Vymazat
  2. Jojo, ten moment, kdy mi na porodním sále řekli, že máme holčičku, bych za nic nevyměnila :)

   Vymazat
 5. Nejhorsi je prave ten kompromis. Kazdy ma jiny vkus a tak je vysledek vzdy neco mezi- a není to nakonec vkus ani jednoho z nich :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to je pravda :-D My se naštěstí většinou shodnem. A když ne, tak utlačuju argumenty :-D

   Vymazat
 6. Ach, to je nádhera! xo) Přesně můj styl! Skřítek v bříšku bude mít krásný pelíšek i na tomhle světě ;o)
  Lucka

  OdpovědětVymazat
 7. Moc krásný to bude drobeček mít! :) U nás taky vedly střízlivé barvy v koutku pro našeho broučka, bílá a šedá hlavně :), ale na poličce už nějaké ty barvičky jsou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, my jsme i u Lolinky volili velice střízlivé barvy, ale ono se to pak postupně, jak dítě roste, vybarvuje těmi hračkami a knížkami a tak vůbec :)

   Vymazat
 8. Já bych se černobílé bála, ale pojali jste to opravdu parádně a vypadá to skvěle ;)

  OdpovědětVymazat
 9. nádhera konečně někdo se stejným vkusem taky máme čenobílý pokojík teda spíš kout v naší ložnici která je taky čenobílá.
  Hodně lidí to odsuzuje, že pro dítě má být barevné, ale mě se to líbí tato dokonce rehabilitační nám říkala, že tyto barvy děti vnímají lépe.

  OdpovědětVymazat
 10. To je nádhera! Sleduji vás týden a naprosto jste mě nadchla. Děkuji za tolik krásné inspirace...přesně můj styl a vkus! :)

  OdpovědětVymazat