pátek 3. dubna 2015

hračky, které nás baví / plyšové kuželky Fiesta CraftsVenku je pořád takové podivné počasí a Lola navíc dneska vstávala (na své zvyklosti) extrémně brzo. Což by znělo jako smrtelná kombinace, ale u nás se naštěstí nedávno zabydlela tahle veselá parta, takže od rána hrajeme kuželky! :)Hraní kuželek už Lola moc dobře zná, protože jednu takovou klasickou plastovou sadu máme u babičky. Tyhle plyšové jsou ale o hodně lepší. 
Jednak jsou hrozně srandovní, ale taky má v sobě každá rolničku, takže při zásahu zacinkají. Navíc mají v zadečcích tvrdé rovné podložky, což je činí absolutně stabilními a Lola je dokáže snadno postavit sama, což se jí u těch plastových zatím moc nedaří. 

A jsou krásně barevné! A zvířátkové! A patří k nim přece barevný balón! Což prostě spojuje všechny Lolinčiny oblíbené vlastnosti hraček :)

Takže hrajeme celé dopoledne a posíláme tento zábavný tip dál - blbému počasí zdar!

Přejeme vám všem krásné prožití Velikonoc!!!

8 komentářů:

 1. Panebože, ty chci taky. Kup mi je třeba k narozeninám :-) V úterý si s Lolou zahraju :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsou krasne!!!Ale ta cena uz tolik ne :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To skoro u všech krásných věcí, no :-D

   Vymazat
  2. Myslím ,že cena odpovídá originalitě hračky, kreativnímu zpracování, materiálu atd.

   Vymazat
 3. My se trefujeme do plechovek od piva, alespoň to dělá rámus :) Hele holky a kde je vám konec, už jsme byly dvakrát v galerii bez vás.... :( Al.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo tak plechovky s pivem u nás doma moc nevedem, no :-D
   Hele mně teď několikrát vyšly zrovna na čtvrtek ráno nějaký důležitý schůzky... A navíc mi hrozně tvrdne teď břicho, celé dny - takže večer jsem vždycky odhodlaná, že se ráno vypravíme a ráno pak vypadám úplně jinak :-D Snad příště už to zvládnem...

   Vymazat
  2. muž je koupil jen kvůli těm kuželkám....že se obětoval :) :) ne, je fakt, že nikdy před tím ani potom u nás pivo v plechovce nebylo a jiné taky moc ne.
   Tak se těším příště, nebo vás přijdeme navštívit, už jsme vás dlouho neviděly. Al.

   Vymazat