čtvrtek 19. března 2015

zajíci v mentolu potřetí









"svatební" bublifuky - nenechávají skvrny na textilu


...a JÁ budu v příštím životě party planner! 

15 komentářů:

 1. Já bych Vás brala hned! Tři děti, pořád nějaká oslava a já už to všechno nestíhám:) Krásné to máte!

  OdpovědětVymazat
 2. právě jsem si říkala, že bys neměla mít víc než tři děti - každou oslavu plánuješ minimálně 4 měsíce, to abys to stíhala :D Úžasná jsi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. už teď to budu mít tip ťop, když budou 2 měsíce po sobě, že :-D :-D

   Vymazat
 3. co jsou zač ty "svatební" bublifuky???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dělají "suché" bubliny, po kterých není nepořádek - nenechávají skvrny na oblečení a nábytku a není po jejich prasknutí ani nikde žádná voda. Takže na domácí party super :) Lola bubliny miluje a budou hezké i na focení. Kupovala jsem je tady: http://www.svatba-eshop.cz/svatebni-dekorace/bublifuky/produkt/svatebni-bublifuk

   Vymazat
  2. Díky, u nás jsou bublifuky taky vyžadovány, ale kvůli tomu nepořádku po nich se je snažím schovávat, aby se zapomnělo :)

   Vymazat
 4. Nádhera! A zajdové poslouží rovnou aj na Velikonoce, což? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dneska jsem si to v papírnictví přesně říkala, že má Lola dobře ty narozeniny na zajícovou oslavu :-D Všude tam měli samé zajíce :-D

   Vymazat
 5. Chci Tě za matku:).
  Jsi skvělá!

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný. Jak jste prosím vyráběla to razítko? Jinak jsem začala číst Váš blog nedávno a jsem už na něm pěkně závislá :) Škoda, že jsem ho neobjevila dřív.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, moc děkuji a vítám vás tu :)
   Někdy loni jsem byla na kurzu výroby razítek v Praze u Myyny (http://netrpeliva.blogspot.cz/) a ta mě to naučila, ale je to hrozně jednoduché - koupila jsem si normální rovnou gumu na gumování v papírnictví, na ní jsem si tužkou obkreslila toho zajíce a vyryla vše okolo něj školním rydlem na linoryt, nějaké větší části i ořezala nožem. Do té gumy se dá rýt hrozně snadno a poměrně přesně a navíc pak krásně tiská. Jen velikost razítka je bohužel omezena, protože ty gumy nejsou k sehnání moc velké.

   Vymazat