pondělí 9. února 2015

přírodní ♥


Vždycky jednou za čas se dozvím, že mám vlastně spoustu děsně zajímavých a akčních čtenářek.
Teď naposledy mi napsala Beata, která pochází ze Slovenska, má dvouletého syna a žije s rodinou v Portugalsku. 
Je to jedna ze čtenářek, která byla už u zrodu současné podoby mého blogu - je tu "se mnou" už víc než rok a půl.

Před nějakým časem si založila malou rodinnou produkci čistě přírodní kosmetiky.
A tak jsme já a Lolinka dostaly nějakou na vyzkoušení!

všechny obrázky (kromě prvního) jsou stažené z Facebooku La Sabinia

"La Sabinia je ručně vyráběná kosmetika z přírodních kvalitních certifikovaných ingrediencí bez použití parabenů, silikonů či sulfátů. Nepracuji ani se složkami testovanými na zvířatech, živočišným tukem či palmovým olejem. Snažím se pracovat s respektem k přírodě a našemu životnímu prostředí. Sama mám malé dítě a tak čistě přírodní kvalitní kosmetika je pro mě absolutní základ."

Beáto, moc děkuji! Mám z kosmetiky ohromnou radost. Tak nádherně voní!

Moc fandím všem, kdo se rozhodnou dělat věci jinak a jít si za svým snem. Navíc takovým krásným, voňavým, přírodním snem!

Pokud byste si chtěli udělat radost a Beátinu portugalskou přírodní kosmetiku taky vyzkoušet, napište jí na lasabinia@yahoo.com nebo koukněte na její Facebookovou stránku - poštovné z Portugalska do ČR vyjde na 2-7 EUR (dle velikosti objednávky).

2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Je úžasné, že se někdo odhodlá do něčeho takového jít! Já jsem silná atopická ekzematička a nesnesu téměř žádnou kupovanou kosmetiku (ani ta z lékárny mi 100% vyhovuje). Tak jsem letos před Vánoci zkoušela dělat vlastní, čistě přírodní a zatím musím zaklepat, že funguje dobře. Ale pro mou osobní potřebu je ta výroba spíš otrava, kvůli malému množství vše špinit a tak (teda výroba mne bavila, ale ten úklid od toho všeho mastného...). O La Sabině vím a až dojde zásoba mého, určitě ji vyzkouším!

    OdpovědětVymazat