pátek 30. ledna 2015

zase ty plány


Nedávno jsem si uvědomila, že se pomalu blíží Lolinčiny 2. narozeniny. 
Vlastně tomu nemůžu pořád ještě uvěřit - není to náhodou pár týdnů zpátky, co jsem plánovala ty první??? Připadá mi neuvěřitelné, že za 2,5 měsíce bude mít Lola dvě svíčky na dortu.

Začala jsem tedy přemýšlet, jak to všechno bude. Zarezervovala si fotografku (aby nám při té příležitosti nafotila i pár rodinných fotek s pupíkem) a začala vymýšlet dárky.

Rozhodli jsme se pro dětskou kuchyňku s vybavením.
Jenže já mám v těchhle věcech prostě problém.
Mně se žádná nelíbí. Ale fakt žádná.

Prohledala jsem kde co a když jsem konečně našla asi dvě, které by se mi jakž takž s hodně přimhouřenýma očima líbily, a posléze zjistila, že stojí po 7 tisících, řekla jsem si a dost a hrdinně zavolala svému tátovi :)

Nejdřív jsme chtěli předělat nějaký kus nábytku z bazaru na krásnou kuchyňku podobnou těm, jaké jsem si našla Pinterestu - po několika telefonátech, návštěvách bazarů a dohadech o tom, jak by měla kuchyňka dle mých představ vypadat a co je technicky reálné, táta zavelel: "Prosimtě nakresli si plánek, jak má vypadat, já ti jí vyrobim celou!"

Juhůůů!
A tak jsem nakreslila. 
A táta teď shání materiál a pomalu začíná vyrábět.

A já hledám barevné porcelánové knopky, tapetu, vymýšlím, jakou barvou ji natřu, z čeho udělám dřez a kde seženu tak malou kuchyňskou baterii. A děsně mě to všechno baví.

9 komentářů:

 1. Knobky na fleru uživatelka plácačka :D a nejsou drahý!!!
  http://www.fler.cz/zbozi?uid=107793

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, znám ji, díky - máme od ní už knopky i na skříň v pokoji :) Má je fakt za super ceny, jinde stojí dvojnásobek.
   Akorát jsem se musim nejdřív rozhodnout, do jaké barvy a stylu to budu vlastně všechno ladit :)

   Vymazat
 2. A na filcové jídlo do kuchyňky je super Jolana K z Fleru :) Co jsem zvládla, ušila jsem z plsti sama, na všechno ostatní je tu Jolana :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. páni, koukám, že ta to má fakt perfektně zpracované....asi budeme časem také muset něco pořídit. Al.

   Vymazat
 3. To je moc milé a musí to být opravdu zábava - od základu chystat Lolince takovýto dárek. Mám to podobné s vybíráním dětského pracovního stolu s nářadím pro našeho Davídka. Ještě mě žádný, který se v obchodech nabízí, neoslovil, a tak třeba taky dojde na domácí výrobu. A protože mě moc láká uháčkovat doplňky do dětského obchůdku - přemýšlím i o takovém dárku pro naše kluky. Snad si s ním vyhrají tak jako holčičky ;-) Přeji, ať se dílo zdaří podle představ. Lucka

  OdpovědětVymazat
 4. Kdyby se vám hodily knopky v bílé barvě, tak vám je můžu poslat :-) Mám jich 6, ale někam se mi od nich zakutálely šroubky :-/ Tak kdyby se vám hodily, napište mi na mail JanaBendova87@email.cz, samozřejmě za ně nic nechci :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za nabídku, jste hodná! :) Ozvu se, kdyby se hodily - ještě nejsem rozhodnutá, v jaké barvě vše bude.

   Vymazat
 5. Terezko, jsme na tom s kuchyňkou obdobně... jen já ji začala vymýšlet asi den po Adinčiných 1. narozeninách... A doplňky jsou teda záhul... nechci plast, porcelán se bojím, že ve 2 letech bude po pár hodech o zem na střepy :) Takže zatím vede dřevo /zn. Kidkraft a Le toy van/ a filc /Ikea, Vilac/... na hezké knopky jsem narazila v NanuNana a pěkné jsem pořizovala i v Bella Rose. Ale je jich takový výběr, že beztak během těch 11 měsíců, než bude mít Adinka 2 roky, koupím ještě úplně jiné :) Tereza

  OdpovědětVymazat