čtvrtek 22. ledna 2015

umělecká


Z dnešní výtvarné dílny NG. Umělkyně moje.

otevřená výtvarná herna, NG - Veletržní palác

8 komentářů:

 1. Už se těším až tam na jaře taky vyrazíme! Našemu synovi je teprve 14 měsíců, ale už taky máme za sebou první abstrakci ;-) Už pyšně visí na zdi nad jídelním stolem ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je šikovnej!!! Lolinku začaly zajímat tužky a pastelky až tak kolem 18 měsíců, a štětec měla dneska v dílně v ruce poprvé :) Ale děsně jí to bavilo, tak už vytáhneme tempery i doma!
   Ta dílna je fakt skvělá, Lola se tam vždycky parádně baví. Dneska se teda i trochu vztekala - je třeba počítat s tím, že některé úkoly jsou spíš pro starší děti a takhle malým se špatně vysvětlují - třeba že nesmí malovat po podlaze a po zdech :-D , ale i tak je perfektní, že už tam mohou od 18 měsíců. Vždycky si tam najdem nějakou zábavu :)

   Vymazat
  2. My zatím používáme prstové barvy a pak takovou tužku, podle etikety se jmenuje duhová tužka / pastelka. Tuha je silná, namíchaná ze všech barev, a když zrovna 'nekreslíme', dá se zašroubovat ;-) Je super, že existuje tolik míst a možností, jak s dětmi trávit čas. Po očku budu sledovat (a už nějaký pátek sleduji) váš blog a ukládat si tipy ;-)

   Vymazat
 2. Jste úžasná! Neustále mě překvapujete a inspirujete skvělými nápady. Moc Vám za to děkuji! Včera jsem poslala vaše zvířátka do fotolabu a koupila na netu laminovačku :). A už teď spekuluji, kdy vyrazíme do této krásné dílny. Díky Vám máme také kouzelný domeček a 24 zvířátek Duplo z adventního kalendáře. Děkujeme :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, jsem ráda, že u nás nacházíte tolik inspirace!!!
   A pokud nás někdy potkáte v dílně, tak se k nám hlaste! :) (chodíme každý čtvrtek ráno)

   Vymazat
  2. My musíme ještě trochu dorůst...:) ale pokud to vyjde a potkáme vás, hned se budeme hlásit. Hezký den

   Vymazat
 3. Opět super. Pokaždé se těším, co tu najdu. Zvířátka už máme také :-) Tužky a pastelky milujeme, vodovek se ještě bojím, ale určitě co nejdříve vyzkoušíme. Škoda, že tu nic takového nemáme. Lolinka je teda moc šikovná, obrázky jsou nádherné, na to kolik jí je. Katka

  OdpovědětVymazat
 4. Na tu dílnu slyším samou chválu ... Kdyby Emma nebyla už tak velká a nechodila do školky, asi bychom tam také vyrazily ... Tak třeba za nějaký čas s Tadeášem :).

  OdpovědětVymazat