čtvrtek 15. ledna 2015

do knihovničky / Hervé Tullet podruhé


O Hervé Tulletovi a jeho knihách jsem už jeden článek psala - Ježíšek nám teď přinesl nějaké jeho další knihy (pro větší děti), takže do nich můžete s námi nahlédnout.


***
The Big Book of Art, Hervé Tullet


***
The Book with a HoleMůžete je sehnat na webu nejlevnejsi-knihy.cz nebo na bookdepository.com (poštovné do celého světa je zde zdarma).

7 komentářů:

 1. To by se dalo vyrobit i doma... tedy PODOBNÁ ;-) a třeba se zapojením dětí.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné, my se teprve chystáme na knížku Knížka :) Děkuju za tipy, kde koupit.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsou parádní, našim dětem přinesl Ježíšek "Knížku", " The eyes game" a " The game of shadow". Po tvojí inspiraci z minula. Jsou parádní a holky je zbožňujou. O "Knížku" se perou kdo bude ťukat první. Hezké dny Renata

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Terezo, Vaše knížkové a hračkové tipy jsou perfektni ! :-) Jeden lepší než druhý ! Vždy, když se u Vás něco takového objeví, nadšeně článek otevírám, čtu a jásám. Díky za to ! Pěkné dny přeje Karolína.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za nahlédnutí do dalších knížek ... Ježíšek (babičky, tetičky, ...) bohužel naše přání nevyslyšel, takže je budu muset pořídit sama ... Ještě že Tadeáš má za chvíli narozeniny a Emma svátek :).

  OdpovědětVymazat
 6. Moje děti knížky od něj milují. Zrovna vybírám, kterou jim pořídím dále...přemýšlím nad The Big Book of Art, kterou vidím u vás nebo nad Game of Sculpture - ta mi přijde hoooodně zajímavá a tvůrčí, tu asi budeme taky potřebovat x-) Klára

  OdpovědětVymazat