sobota 20. prosince 2014

...šťastné a Veselé 2014


Tak tedy šťastné a veselé vám všem!
A hlavně taky klidné, strávené s těmi, které máte nejradši. 
Ať se na chvíli zastavíte a ať máte být za co vděční.

Moc se na ty letošní těším. Bude to tolik jiné. Těším se, jak se bude Lola tvářit, až 24. ráno vstane a uvidí poprvé vánoční stromeček. Loni jí tyhle věci totiž byly ještě úplně jedno. Jak se jí budou líbit plovoucí svíčky. Co bude říkat na dárky, na slavnostní večeři...

Ať to bude jakékoli, bude to skvělé.

A jako bonus......Lola přesně před rokem.
Tolik to uteklo a zároveň jsme toho tolik prožili.

A pořád nemůžu uvěřit, že příští rok budou na vánočním přání děti dvě.


Krásné svátky! A děkuji za vaši přízeň!

8 komentářů:

 1. Dobrý den, čtu Váš blog zhruba tak měsíc a čerpám z něj mnoho inspirací, jako např.narozeninový dort, kvůli kterému jsem Vám psala email, mimochodem dopadl dobře i s bílou moukou ;-). Letos pro nás také budou Vánoce jiné, Helence je 13 měsíců, takže už se také těšíme. Přeji krásné svátky, hodně klidu a pohody a hlavně zdravíčko všem 4. Už teď se těším na další čtení.P.B.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky! Přeji celé rodince hodně spokojenosti a zdraví a i nadále nás zásobujte skvělou inspirací ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko, přeji vám doma krásné vánoce. Lola už je holka na vdávání:-)) Jo, hrozně se změnila. V Novém roce hlavně zdraví a zdravého mrňouska. A zdravím babičku Martinu :-))).Pa Věra♥

  OdpovědětVymazat
 4. Lola taková slečna, tyjo! Nádherná fotka.
  Vám přejeme taky ty nejkrásnější Vánoce.

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásné, doma to máme taky tak. Před rokem tu bylo 6měsíční miminko a letos to bude tak jiné. Jenom ta naše už má dvě starší sestřičky. Takže to bude tak veselé. I my vám přejeme tak krásné vánoce jaké si můžete přát.

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné přáníčko, z Loly je malá slečna. Našemu vnoučkovi jsou dva roky a tak se těším na druhý, společně strávený Štědrý den, na to co bude říkat na stromeček a na dárky. A za rok nás také bude o jednoho človíčka víc. Tak přeji celé vaší rodině krásné, pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví, lásky a rodinné pohody.

  OdpovědětVymazat