pondělí 27. října 2014

velký pandí výlet


Když bylo Lole asi 6 měsíců, koupil jí Mr. Happy plyšovou pandu. Lola se do ní okamžitě zamilovala a brzo bylo jasné, že se bez pandy dalších pár let nehneme. Teď už jí máme víc než rok, je už dost jetá a Lola jí říká "Pa". Je to čtvrtý člen naší rodiny.

Tím to ale nekončí. Kdykoli v obchodech narazíme na něco s pandí tématikou, Lola trvá na tom, že to nutně potřebuje. Máme tedy aktuálně doma tři různé plyšové pandy, knížku o pandách, pandí magnety, obrázky s pandami a sledujeme pravidelně dokumenty o pandách.

Takže následující krok byl jasný.
V sobotu jsme byli ve Vídni, v zoo. Aby mohla Lola vidět živé pandy.

Vídeňská zoo je nádherná. My jsme z ní teda viděli jen malou část, protože byla jednak celkem zima, no a taky jsme se asi desetkrát vraceli k pandám.
Určitě se tam ale ještě vrátíme někdy na jaře nebo v létě. Tahle zoo je totiž ideální i pro úplně malé děti, všechna zvířata jsou prakticky na dosah (třeba na žirafy jsme si mohli fakt skoro sáhnout).

Takže mise splněna - Lola viděla živé pandy. A taky klokany, o kterých mě přesvědčovala, že to jsou zajíci. A nenechala si to vymluvit.

4 komentáře:

 1. No tak to upřímnou soustrast :-D Moje sestra se švagrem jsou na pandy (a koaly) taky ujetí, a kdybyste viděli, kolik dostali pand ke svatbě, tak Vás omeje :-D Ale jsou to roztomilá zvířátko, o tom žádná ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Klokani přece JSOU zajíci! To je jasná věc :)
  Ani jsem nevěděla, že maj ve Vídni pandy. Mám chuť sednout do auta a jet se tam podívat. No vlastně, proč ne? Předvánoční Vídeň by mohla být dost hezká :).

  OdpovědětVymazat
 3. Jé tak to je paráda, a ona je ta panda velká fakt velká co? Musíme taky podniknout nějaký výlet, mám poslední dny nějaké roupy.... :) Al.

  OdpovědětVymazat