středa 8. října 2014

my tři na Náplavce - část první


Katka Ševčíková je prostě božská fotografka. Její práci znám už docela dlouho a taky jsem se dost dlouho odhodlávala jí oslovit. Já ani Mr. Happy totiž nejsme moc typy na profi focení. Neumíme pózovat a pořád se ošíváme :)Pokud se vám někdy zachce krásných a přirozených rodinných fotek s úžasně milou fotografkou v Praze, tak vám Katku hrozně moc doporučuju. Ani jsme pomalu nevěděli, že nás vůbec fotí! Doporučuju ale zarezervovat si termín včas - já jsem jí psala na začátku července a první volný termín byl až v říjnu (vůbec se nedivím, že je tak žádaná).
Tohle je první část z našeho focení. Původně jsem s článkem chtěla počkat, až budu mít všechny fotografie... Ale musím se prostě pochlubit už teď! :) 
22 komentářů:

 1. Perfektní! My taky nejsme typy na pózování:) Můžeš případně prosím zveřejnit, kolik to stojí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to vážně skvělé - před focením jsem byla trochu nervózní, jestli to zvládneme, ale fakt to byla spíš taková procházka po Náplavce a příjemné popovídání :)
   Snad to nebude Katce vadit, když to tu napíšu - za toto focení jsme dali 2 tis. (asi 1,5 hodiny focení, budeme mít cca 30 upravených fotek na DVD). Myslím, že to je fakt hodně slušná cena, ale Katka může samozřejmě ceník měnit, takže je vždycky lepší zeptat se konkrétně jí - třeba přes facebook.

   Vymazat
 2. Krásné fotky! A mně se moc líbí Váš styl oblékání! p.s. četla jsem si o těch prskavkách v minulém příspěvku a úplně ve mně hrklo! Netušila jsem, že jsou tak jedovaté, tak díky za info...prskavky sice doma nemáme, ale i tak, je to dobré vědět:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! :)
   A ano, ty prskavky překvapily i mě... Samozřejmě všichni víme, že jedlé asi nejsou, ale že jsou až tak jedovaté... No už nikdy nic takovýho doma mít radši nechci...

   Vymazat
 3. Nádherné fotky, jste krásná rodina!!
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky, opravdu. A opravdu krásná rodinka :)

  OdpovědětVymazat
 5. Váhám , stejně, jako jsi váhala Ty. Ale jsem asi ještě stydlivější tvor a jestli Katku někdy oslovím, bude to muset být velkolepá akce! :-D
  Vám to tu samozřejmě hrozně moc sekne, jste kouzelná rodina! ♥ Lolinka je zase úplně jiná. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Panečku, vám to ták sluší... a tu tvoji ofinu fakt můžu, vypadáš v ní báječně. Al. P.S. pamatuji se, jak jsem před svadbou hodně řešila focení, nakonec jsem dala na intuici a vybrala dvojici pro mě neznámých fotografů a byla to jedna z nejlepších věcí jaké jsem udělala. Krásné fotky jsou prostě úžasná, trvalá památka.

  OdpovědětVymazat
 7. Fotky sú fakt vydarené, páči sa mi, že sú také hravé a ofinka Ti veľmi sekne:)

  OdpovědětVymazat
 8. No ještě že jste se odhodlali! Byla by škoda, kdyby ne. Navzdory tomu, co si myslíte, jste IDEÁLNÍ pro focení! Lolinka je super, ale já stejně vždycky nemůžu spustit oči z Vás, Terezo. Taková šik a krásná maminka!

  OdpovědětVymazat
 9. Moc Vám to všem sluší! Lolinka je úžasná, jaký má krásný kukuč a ten tvůj nový sestřih. Paráda. A Mr. Happy,moc ho není vidět, je to fešák ;) My jsme chtěli rodinné foto, když se narodila naše nejmenší, no a je jí 16 měsíců a fotky žádné. Nejsme schopni se domluvit s mužem. On se nechce fotit vůbec. Takovéhle focení by ale možná prošlo. Krásné dny. Renata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My taky vůbec nejsme na nějaké ateliérové nebo strojené rodinné focení - jednak bysme to pozóvání fakt nedali a ani se nám ty fotky pak vůbec nelíbí... Moc doporučuju focení s Katkou. Přirozené, žádné pózování a fotky přesně podle našich představ :)

   Vymazat
 10. Nádherní jste! Fotky dokonalý:)!

  OdpovědětVymazat
 11. Ještě jednou všem moc děkujeme!!! :)

  OdpovědětVymazat
 12. Modelky, modelíny, modelové hadr.
  Jste hvězdní, fotky profi. Krásná vzpomínka. M.

  OdpovědětVymazat
 13. Fotky jsou dokonalý, paní fotografka je opravdu moc šikovný!!! Krásná rodinka:-)

  OdpovědětVymazat
 14. Moc pěkné fotky!! Většinou mi přijdou aranžované, ale tyhle Vaše ne, skoro jak z nějakého amerického blogu, jako by Vás někdo načapal ve městě a fotil si Vás jen tak, fakt paráda...

  OdpovědětVymazat