čtvrtek 14. srpna 2014

první krůčky


Dnes je Lole přesně 16 měsíců a právě dnes má za sebou další velký milník - první samostatné krůčky.
Nejvíc jich v kuse zvládla osm. 

10 komentářů:

 1. Moc Lole gratulujeme k obrovskému úspěchu !!! ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k velkému kroku do života.

  OdpovědětVymazat
 3. A jak se vám to podařilo pěkně zachytit...

  OdpovědětVymazat
 4. Blahopřeju! I ta fotka je parádní! Adéla

  OdpovědětVymazat
 5. Také moc gratuluji,fotka opět nádherná a Lola taktéž:-) Míla

  OdpovědětVymazat
 6. Také moc gratulujeme Lolince k jejím prvním krůčkům! Již nějakou dobu sleduji a čtu váš web /někdy se začtu až pomalu do ráda/ a jste mi velikou inspirací! Mám doma o pár měsíců mladší holčičku...a teď si představte, že udělaly své první krůčky uplně ve stejný den! To mi opravdu vykouzlilo úsměv na rtech. A rovnou by mě tedy zajímalo, jaké nakonec budete kupovat první botičky? Všechno vaše psaní o prvních botkách jsem přečetla jedním dechem, stejně tak nohynaboso...a musím říct, že mi to akorát na poslední chvíli otevřelo oči a dalo nám to šanci se vydat již od začátku tím správným směrem. No a teď je to tady! Už jen vybrat ty nej botičky pro naše holčičky ♥ Tak jsem jen zvědavá, jaké to nakonec budou u vás... :D A také jsem se ctěla poptat, jaký máte šicí stroj? V zápalu nadšení se chci pustit do domečku pro malou /přičemž konstrukci jsem již zadala vyrobit našemu úžasnému dědovi/ a také na houpačku...jenže jsem nikdy nešila a tak mě koupě prvního stroje teprve čeká, i první pokusy. I když předpokládám, že vy budete mít doma nějaký profi... Ještě jednou děkuji za všechnu inspiraci a radost, kterou nám všem prostřednictvím svého webu dáváte a přeji vaší rodince krásný podzim a plno společnýc kouzelných zážitků a radosti. A ještě jednou veeelikou pusu malé úžasné Lole :) Zdraví, Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak to je sranda :) Lola teď teda zase trochu stagnuje, ale ona to takhle měla vždycky se vším - nejdřív to zkusí, pak 14 dní nic, no a pak už jí nic nezastaví :-D Takže myslím, že začátkem září už bychom mohli mít regulérního chodce :)

   Jinak botičky jsem teď jako první objednala tyto ze Slovenska: http://www.littlebluelamb.sk/baby/bara/ - jsou to takové silnější outdoorové kožené capáčky, na začátek úplně ideální. Pak budeme kupovat až zimní - někdy asi v říjnu, prostě až se začne ochlazovat. Do sněhu a do terénu už mám doma připravené Stonz s Sherpa vložkou, ale ještě budu pak dokupovat jedny na chození do města (ty Stonzky by časté chození po asfaltu nepřežily...). Pokud se mi tyhle Little Blue Lamb osvědčí, tak koupíme zimní taky od nich - začátkem září by se měla prý v eshopu už objevit zimní kolekce. Pokud se mi nebudou nějak pozdávat, půjdu do jistoty a objednám Jack&Lily. Určitě na ně pak budu psát na blog nějakou recenzi, až je vyzkoušíme - docela se mi tahle značka LBL zalíbila, je to barefoot značka, která je cenově dostupná a poštovné ze Slovenska vyjde asi na 140,-, což zní trochu líp než 400,- z USA z Jack&Lily :-D

   Šicí stroje mám 2, jeden normální a jeden overlock, oba dva od značky AEG:
   http://www.raj-siti.cz/sici-stroj-aeg-680-premium-line/d-69394/
   http://www.raj-siti.cz/overlock-aeg-760/d-69520/

   Nepatří zrovna mezi ta nejlepší "děla", ale na to moje šití bohatě stačí. Pokud začínáte a chcete si šít jenom "na doma", bude vám stačit určitě jen normální šicí stroj a klidně levnější a jednodušší. Dobré značky jsou taky třeba Lucznik, Brother nebo Singer - klidně od nich můžete vzít ten nejlevnější stroj a nebudete litovat :)
   Ty overlocky pak slouží hlavně v začišťování okrajů nebo k šití pružných látek - je to takový "doplněk" k normálnímu stroji, není nutné ho mít.

   Moc vám děkuji za Vaši přízeň a taktéž gratuluji k těm prvním krůčkům!!! :) Mějte krásné dny a zase někdy napište ;)
   Tereza

   Vymazat