středa 5. března 2014

simply good


Znáte to - když člověk koupe dítě, které ještě pořádně nestojí nebo nesedí, potřeboval by k tomu chvílema alespoň čtyři ruce.

A protože jsem před pár dny našla způsob, jak si to výrazně usnadnit, dovolím si dneska malou recenzi. Z téhle osušky jsem totiž nadšená. Máme malou koupelnu a když vyndávám Lolu z vany a chci ji zabalit do osušky, nemám na to prostě dostatek rukou. Protože ještě bez držení nestojí, tak jediné, jak to můžu udělat, je dát si osušku na dlažbu a zabalit do ní Lolu na zemi, což je takové neohrabané a bolí mě z toho záda. Nebo když jsme doma oba s Mr. Happy, máme na to takovej grif. Při něm jsou ale prostě na usušení jednoho dítěte potřeba 4 ruce :-D

Možná si ťukáte na čelo a říkáte si, že jsem prostě strašně nešikovná.
Určitě ale nejsem jediná, když si dal někdo tolik práce vymyslet speciální osušku, která přesně tenhle problém vyřeší :)

osuška Simply Good

Nejen, že má zapínání na sucháč kolem krku, ale taky je fakt veliká, takže do ní dítě krásně zabalíte přímo na svém těle. Na jednom cípu má kapuci, takže můžete schovat i umyté vlásky. A v neposlední řadě je to prostě fajn se takhle při sušení s miminkem pomazlit :)

Výrobci mysleli na všechno a osuška má hned vedle té části sucháče s háčky "záslepku", takže se dá "zavřít", aby nedělala neplechu v pračce nebo sušicce.

Chvíli jsem si říkala, že přišít sucháč na osušku zvládnu taky... Ale nakonec jsem ráda, že jsem si objednala originál, protože je dobře tvarovaná a dítě do ní prostě perfektně a rychle zabalíte, i když máte jen dvě ruce :)

Na osušce je uvedeno, že je do 12ti měsíců, ale myslím, že ji budeme používat určitě dýl. A na další miminko ji pořídím hned na začátku!

6 komentářů:

 1. To je opravdu dobrý.... a já vždycky osušku přidržovala bradou ... ale tohle mě nenapadlo:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. Ja teda pouzivam zidli a zatim to jde,ale tohle je dobry napad. A chrani to i rodice, aby nebyli pri koupani jak vodnici.

  OdpovědětVymazat
 3. Opět skvělý tip! :) Máme úplně stejný problém.

  OdpovědětVymazat
 4. To vážně není špatné. Já zatím Julii pořád utírám do velkých plen a říkala jsem si, že už bych ji taky konečně mohla pořídit vlastní ručník. Také už konečně musíme přesunout koupání z pokoje (pořád v kyblíku) do koupelny (už si konečně musí zvyknout na vanu) a tohle by nám celý proces mohlo usnadnit. Neznala jsem... Ještě, že tě máme. Al.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokud byla Lola v kýblu a kýbl vedle přebalováku, tak to bylo v pohodě... Pak jsme se přestěhovali do koupelny a už to tak v pohodě nebylo :-D Tahle osuška je fakt boží.
   Jinak Lola se vany hrozně dlouho bála, ale pak najednou sama přišla na to, že je to vlastně super. Teď jí z vany nemůžeme dostat, má tam hračky a spoustu místa. Tak uvidíš, třeba se tam Julii taky zalíbí.

   Vymazat
 5. Ta osuška je skvělá, prima nápad.

  OdpovědětVymazat