pátek 21. března 2014

jarníBlogy zaplavují optimistické zprávy o příchodu jara, ne-li skoro léta.

I my se velmi rády přidáváme. Začala ta část roku, kdy jsem nesmírně vděčná za to, že - když už bydlíme v Praze - bydlíme u Stromovky.

A co vy, kam chodíte v Praze na procházky? Máte nějaká oblíbená dětská hřiště nebo parky?
Začíná nám s Lolinkou první léto, kdy už nebudeme chodit jen na procházky a já přemýšlím, kam si vlastně budeme chodit hrát.

7 komentářů:

 1. Fotky krásné a Lolinka ještě víc!!
  Taky mě zaujala hnědá taška na kočárku - vypadá úžasně, můžu se zeptat, odkud je? Po nějaké takové pokukuji už dlouho :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :)
   Ona to není přímo taška na kočár, ale normální kabelka z H&M :-D Kupovala jsem ji tam už ale před několika lety... Nicméně mám takovou vychytávku od JJ Cole, říkají tomu myslím klipy ke kočárku, se kterou si můžu na kočár přidělat jakoukoli běžnou kabelku, tak je různě střídám - a taky je v nich rozhodně větší výběr, než v taškách na kočárek.

   tohle je ta vychytávka: http://www.mall.cz/kocarky-prislusenstvi/jjcole-klipy-k-taskam-ke-kocarku-graphit?gclid=COeh-rWEpL0CFYWWtAod7DIABw

   Vymazat
 2. My chodíme do Hostivaře, tam je taky krásně :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jaký capáčky nebo botky nakonec vyhrály? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jenom capáčky, aby mohla Lolinka postávat i venku :) Chtěli jsme ty Liliputi, ale od těch, co se nám líbily, nebyla Lolinčina velikost... Takže máme Capiki a jsou prima :)

   Vymazat