sobota 21. prosince 2013

paní zajícová v růžové košilce


Šití dětských hraček je pro mně pořád španělská vesnice. S každou další hračkou zjišťuju, o kolik těžší je ušít opravdu pěknou hračku než třeba ušít šaty. Ale to nevadí, paní Zajícová je sice trochu křivá, ale Lolinka si nestěžuje a já mám radost, že ty naše hračky jsou takové... no opravdu naše :)

Paní Zajícová v sobě má hrací strojek. Už jsem kdysi Lolince ušila ptáčka s hracím strojkem, doteď ho má hrozně ráda. Má ho na postýlce, sama si ho umí natáhnout a když ráno vstane, pouští nám ho místo budíku. Paní zajícová má strojek s jinou melodií, ať máme občas při vstávání změnu :)

(PS: aby všechno nebylo tak růžové, tak Lolinka jednou za čas pustí ptáčka třeba ve 3 ráno. Dělá to totiž i ze spaní. Ale na druhou stranu nás to pokaždé spolehlivě rozesměje.)


Kdyby si náhodou chtěl někdo paní Zajícovou taky ušít a měl dotazy k návodu, klidně se ptejte a pište do komentářů!

7 komentářů:

 1. Je skvělá....a ten hrací strojek je skvělej nápad....kde jsi na něm byla, jestli se můžu zeptat...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! Hrací strojky a jiné vychytávky na výrobu hraček kupuju ráda tady: http://www.fler.cz/zbozi?ucat=122441 :)

   Vymazat
 2. Chtela jsem se zeptat na totez, dekuji ;). A tedy pani Zajicova je kocka ... tedy zajic, ale paradni!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji a paní Zajícová také! :) Můj oblíbený obchůdek s materiálem na výrobu hraček najdete tu: http://www.fler.cz/zbozi?ucat=122441

   Vymazat
 3. Hrací strojek - super nápad, díky :)

  OdpovědětVymazat