neděle 6. října 2013

večerní hra


Každej večer. Nejdřív si sundá ponožky, pak si strčí hlavu pod mantinel, kouká ven a strašně nahlas u toho piští. Když se nikdo nedívá, hází tudy dolů dudlíky a hračky, které se jí v postýlce zrovna nehodí.

3 komentáře:

 1. Roztomilá jako vždycky:) a jak uspáváte? Já to teď pořád zkouším, hledám inspiraci v knihách, ale to pravý ořechový zatím pořád nemám... Holčička mi usíná při kojení a budí se po hodině a půl, podle mě hledá "prso" - dokud ho nedostane křičí, ale přece nemůže mít v půlroce hlad v noci častěji než přes den??!! No nic.. A spí Lola už líp v moci po těch kašičkách?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Necháváme Lolu, ať se unaví sama - ona nepláče, jen si třeba chce ještě hrát a jak si začne mnout očička a kvíkat, dáme ji do hacky a chvíli houpeme, hned usne. Když jdeme spát my, přendáme ji do postýlky, má ji přiraženou k naší posteli. Po kašičkách je to mnohem lepší, sní už celou dávku v 7 hodin, probere se jen jednou v noci mezi 3-4h na mlíčko a hned zase spí až do půl 8.

   Vymazat
  2. Někde jsem četla, že děti pak spíš vstávají ze zvyku než skutečně z hladu, prý je dobré zkusit snižovat postupně dávky, potom dávat chvíli místo mlíčka vodu a odnaučí se sami, ale asi to nějakou dobu trvá...

   Vymazat