pondělí 23. září 2013

proč se Lola nosí...

...důvodů je spoustu. Kdo nosí, ví. Ale tohle video mě zaujalo. Před pár dny jsem ho zahlédla na facebooku, tak sdílím dál - srovnání toho, co vidí miminko z kočárku a co ze šátku.

2 komentáře:

  1. Ano, ano:) jen kdyby nebyly ty děti tak těžké... jak dlouho denně vydržíte nosit? Já tak 3 hodiny a mám dost.. a vydrží vám Lola v kočárku, když je někdy potřeba? Moje holčička už pávě ne a tak mají všichni kolem hned nabito - vídíš, já jsem ti to říkala, zvyklas ji a teď trp..

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já zatím vydržím celkem dlouho, Lola má teď něco přes 7 kilo a vydržím i 5 hodin, ale nejde to v kuse samozřejmě, hlavně kvůli Lole, potřebuje se protáhnout a tak. Takže nosím, jak je třeba, někdy 2-3 hodiny denně, někdy dýl, když třeba jdeme ven 2x za den (nosím už jen venku, doma si hraje na zemi nebo spí v hacce). Zatím jí šátek baví víc, ale vydrží i v kočárku (např. když byly ty horka, to se v šátku fakt nedalo...), ale v šátku je v klidu delší dobu než v kočárku. Ale je pravda, že kočár my vytáhnem tak jednou za měsíc. Myslím, že až bude sedět a půjde do sporťáku, tak ji to zase začne bavit. Aby se mi pak na to nošení nevyprdla úplně :-D

      Vymazat