středa 10. července 2013

syslování


Dneska ráno jsme si s Lolinkou na poště vyzvedly očekávaný balíček. Možná se vám bude zdát trošku nepatřičné, co jsme si v něm nechaly v takových horkách poslat, ale nechte si to vysvětlit :)

Vždycky se mi líbily pletené věci pro miminka - myslím tím deky, fusáčky a tak. Ale jelikož nejsem jediná, komu se tak líbí, a navíc se to stalo jaksi "módou" mezi miminky, tak taky prodejci pěkně nasadí ceny a navíc jsem stejně nikdy nenarazila na ten "perfektní jeden". Tedy až donedávna, kdy jsem jen tak "z nudy" brouzdala po fleru. Bohužel byl v malé velikosti a sice krásné fialkové, ale pro nás naprosto se nehodící barvě... 
Ale jelikož trpím syslícím syndromem a je mi tedy jedno, že je venku 30 stupňů a pletený fusáček je předčasná investice, napsala jsem paní Evě, zda by nebyla tak hodná a neupletla mi pro Lolinku fusáček v barvě přírodní a o hodně větší :) (jednak proto, že podzim je ještě daleko a taky proto, že paní ortopedka říká Lolince "ty malá boubelko"). 
No a tady je, náš krasavec za 299,- !!! :) A tak si říkám, jestli my si do toho podzimu nenecháme uplést ještě jeden, v nějaké jiné barvě, ať máme na střídačku :)
3 komentáře:

  1. Hmm, tak ten je vážně parádní... dobrý kup. Alena-frale

    OdpovědětVymazat
  2. Úžasný, taky jsem si ho před pár týdny vyprosila od nastávající prababičky, tak snad se dočkám. :)

    OdpovědětVymazat