středa 31. července 2013

máme velké miminko


Ve 3,5 měsících má 6,5 kilo. Při téhle váze už elastický šátek jaksi přestává plnit svou funkci. I nastal čas sáhnout do šuplíku a vyhrabat šátek pevný. Takže ode dneška i my, stejně jako paní Syroovka, zanášíme náš nový dopravní prostředek.

4 komentáře:

 1. Holky, Vám to ale sluší!!! A jak se Vám v novém nosí? Mně vyhovoval pevný hned při prvním navázání. A šátek máte překrásný. To je Zara?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :) Přechod z elastiku jsme ani nepocítily! Je to Ellevill Paisley, bavlna s bambusem, váže se jedna báseň... :)

   Vymazat
 2. Az ted jsem objevila vas blog. Moc mi po vas na MK styskalo :-(
  Velke miminko rikate? No asi budeme kapanek konkurovat neb nase princezna Sofie na 4.mesicich 8,5 kilecek :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak to jsme rádi, že jste nás nakonec našli :) MK mi moc nevyhovoval... Je to tam moc radikální, ale občas tam nakouknu, jak se kdo má :) Snad nás už našla většina, kdo s námi chtěl zůstat :)
   Jinak v této době jsem ještě nevěděla, co nás čeká - uběhly už skoro 3 měsíce a Lola přibrala jen něco málo přes 1 kilo, což zní hrozně, ale papá dobře a i podle doktora je to v pořádku, ona nám totiž roste hrozně rychle do délky :-D Dávám tomu tak max. 3 týdny a budeme muset koupit pyžámka velikosti 80, což je děsný!!! :-D
   Teda to je Sofinka pěknej macíček, ale to je jenom dobře, je vidět, jak se jí dobře daří! :)

   Vymazat