neděle 7. července 2013

...


Včera jsem já a Růženka (na fotografii výše) měli spoustu práce s dokončováním Lolinčina pokojíčku. Tatínek s Lolinkou radši utekli na procházku, aby se nemuseli zapojovat :-D


Rozhodli jsme se totiž natřít celou jednu stěnu Lolinčina pokojíčku tabulovou barvou. No snadné to nebylo, přátelé, ale stálo to za to... :)

No a ještě nám zbývají dveře. Ty budou natřené pro změnu magnetickou barvou. Ale to až si s Růženkou odpočineme, no a pak vám nafotíme celý pokojíček.

Krásnou neděli všem !

5 komentářů:

 1. To vypadá dobře! Taky bych pro Skřítka do pokojiku takhle chtěla kus natřít. Kolik je to nátěrů? Taky hezkou neděli:).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Natírala jsem silnější vrstvou, takže stačila v podstatě jedna, jen jsem po zaschnutí dotřela pár míst, která ještě trochu prosvítala... No koupila jsem 3 plechovky a spotřebovala 1,5 (stěna má cca 10 m2). Už jsme dneska několikrát kreslili i mazali a funguje báječně :)

   Vymazat
  2. Moc se mi líbí ty tvoje stuhy na dudlíčky, kterou má Lolinka na fotce v nosítku. Obdivovala jsem je už na MK. Prosím prosím, vyzradíš, kde sehnat ty "klipy ze kšand", nebo jak to mám nazvat (prostě to udělátko, kterým stuhu přicvakneš na oblečení)? Napadlo mě jen koupit staré bazarové kšandy a rozebrat je, ale pokud by byl tip, kde je sehnat samotné, byla bych moc vděčná.
   Jana

   Vymazat
  3. Ahojky Jano, jsou to skutečně klipy do kšand a dají se sehnat nové v galanterii za pár kaček. Já jsem kupovala u Stoklasy, ale myslím, že je bude mít každá větší galanterie :) Hezké dny! Tereza

   Vymazat
 2. Zagooglila jsem "magnetická barva" a padla na váš historický počin pro Lolu s tabulovou barvou :-) Máte konkrétní tip na MAGNETICKOU BARVU - kterou a jak s ní pracovat? Předem moc děkuji! Jana

  OdpovědětVymazat